Topení Praha logo

Montáž, prodej, servis

Montáž podlahového topení nebo ochranných topných systémů by měla vždy provádět kvalifikovaná firma s dostatečným zázemím a zkušenostmi. Přeci jen jde o Vaši podlahu!

Podlahové topení Praha - Prodej a montáž - topenipraha
topné kabely praha

Odborná montáž

Montáže podlahového topení provádíme od roku 1974. Jako firma EKOTERM od r. 1990. Můžeme se pochlubit více než 25.000 instalacemi v celé ČR a SR, a více než 6 000 000m položených topných kabelů a rohoží.

Sídlo firmy (kanceláře, sklady, technické zázemí) najdete na Praha 6, pobočka Ústí nad Labem. Vyškolení profesionálové v oboru. Firma EKOTERM v roce 2002 získala certifikaci jakosti ISO 9001:2000 a v roce 2006 získala certifikaci jakosti ISO 14001:2005.

Co Vám nabízíme

Cenová nabídka

Zdarma

Návštěva stavby

Zdarma

Projekt topení

Zdarma

Zkušenost

Nejdelší v oboru

Záruka

Největší firmy v oboru

Montáž kdekoliv

Po ČR a SR

Maloobchodní prodej

Pokud jste se rozhodli realizovat podlahové topení svépomocí, můžete u nás nakoupit topné kabely, topné rohože, regulaci a veškerý materiál k instalaci podlahového topení. Navštivte náš e-shop pro CZ nebo SK.

Velkoobchodní prodej

Nabízíme prodej materiálu firmám a řemeslníkům za velkoobchodní ceny. Neváhejte nás kontaktovat, přihlásit se o svoji slevu a domluvit obchodní podmínky.

Podlahové topení Praha - EKOTERM E-shop - topenipraha

Zajímá Vás více informací?

Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme!

Servis

I když je podlahové topení téměř věčné, občas se stane, že někdo na stavbě kabel mechanicky poškodí, nebo že se třeba kabel provrtá při kotvení nábytku. Kabel se v takovém případě opraví na poškozeném místě a funguje dál.

Firma EKOTERM provádí záruční i pozáruční servis a opravy poškozených kabelů.

montáž podlahového topení praha