Topení Praha logo
Montáž elektrického podlahového topení

EKOTERM – spolehlivá firma s dlouholetou tradicí

Společnost EKOTERM je specializovaná montážní firma zaměřená na montáž topných kabelů se zkušenostmi již od roku 1974. S dlouholetou tradicí a tisícemi instalací se stala jedním z lídrů na trhu v oboru. Díky své spolehlivosti a preciznosti si získala důvěru mnoha zákazníků.

Reference naší práce pro koncové zákazníky, firmy, armádu i státní správu a opakující se zakázky, jsou důkazem kalitně odvedené odborné montáže topných kabelů pro podlahové vytápění, ochranu venkovních ploch a okapů před sněhem a ledem, nebo potrubí před zamrzáním.

Naše nejstarší aplikace fungují již přes 50let. …a budou fungovat i dále.

Při výběru montážní firmy je klíčové mít jistotu, že práce budou provedeny kvalitně a bez komplikací. EKOTERM se pyšní tím, že svým zákazníkům poskytuje profesionální služby a zajišťuje spolehlivou montáž topných kabelů dle nejvyšších standardů.

ZDARMA vytvoříme cenovou nabídku. Provedeme odbornou konzultaci na místě realizace a následnou montáž elektrického podlahového topení včetně kontrolních měření, zapojení a zprovoznění regulace. Montáž topných kabelů provádíme po celé České republice, neváhejte se nám tedy ozvat odkudkoliv.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro montáž topných kabelů, obraťte se na firmu EKOTERM a dejte svým projektům jistotu kvalitního provedení od zkušených odborníků. Montáž topných kabelů provádíme po celé České republice, neváhejte se nám tedy ozvat odkudkoliv.

Zajímá Vás více informací?

Ozvěte se nám, rádi Vám poradíme!